Środa, 19 drudnia 2018 r. | Imieniny: Gabrieli, Dariusza
Polish English French German Italian Lithuanian Russian
Dodaj do facebook
z naszej galerii
Informacje/Nowości
SwiatObrazu.pl

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności

Studio Fotografii Profesjonalnej Stanisława Roszkowskiego, w naszej ofercie fotograficznej:

 • Fotografia ślubna - wykonujemy zdjęcia ślubne w nowoczesnym studio lub w plenerze. Sesja ślubna niezależna od pogody.
 • fotografia rodzinna i dziecięca
 • portfolio dla przyszłych modelek
 • fotografia portretowa
 • fotografia reklamowa, katalogowa, wielkoformatowa
 • fotografia sportowa
 • fotograficzna obsługa imprez masowych i okolicznościowych (dla firm i osób prywatnych)
  (foto-video)
 • dokumentacja fotograficzna obiektów i wnętrz
 • zdjęcia do legitymacji, dowodu osobistego, dyplomu, paszportu i innych dokumentów

Naszym klientom polecamy szeroki wachlarz usług fotografii studyjnej.

fot. Krzysztof Mierzejewski

Parom zamierzającym zawrzeć związek małżeński oferujemy wykonanie ślubnych zdjęć gabinetowych - kolorowych, czarno-białych lub sepii - jak również zdjęć plenerowych. Oferujemy możliwość wykonywania ślubnych reportaży z uroczystości kościelnej, w Urzędzie Stanu Cywilnego czy z miejsca zabawy. Naszym pragnieniem jest być przy Was w tym najszczególniejszym momencie życia i mieć możliwość utrwalenia Waszych emocji, marzeń i życzeń. Rodziców, którzy pragną zachować we wspomnieniach nie tylko dorastanie swoich pociech.  Zapraszamy do wykonania zdjęć rodzinnych: chrzciny, komunie itp.

LOGO

Przyszłym modelom i modelkom proponujemy przygotowanie profesjonalnego portfolio. Zachęcamy również wszystkich pragnących obdarować bliską osobę zdjęciami, do wykonania tej niesamowitej pamiątki u nas w zakładzie.
W dni powszednie i soboty w godzinach otwarcia zakładu wykonujemy zdjęcia do wszelkiego rodzaju dokumentów: paszport, wiza, dowód osobisty, prawo jazdy, legitymacja, dyplom, identyfikator itp.

Nasze laboratorium oferuje Państwu szeroki zakres usług - od tradycyjnej fotografii czarno-białej aż po fotografię cyfrową, retusz komputerowy i video-filmowanie. Obsługujemy wszelkie imprezy i uroczystości - komunie, śluby, chrzty, studniówki, itp. W profesjonalnie wyposażonym studio można zamówić prywatną sesję fotograficzną lub spotkać się z fotografem w plenerze. Wykonujemy fotografie reklamową produktów, obiektów, wnętrz - do katalogów reklamowych, folderów ii czasopism.

Odbitki cyfrowe z naszej firmy charakteryzują się doskonałą jakością zarówno pod względem koloru, dynamiki jak również ze względu na rodzaj użytych materiałów firmy Fuji i Kodak.

Ponadto w sprzedaży posiadamy bogatą kolekcję ramek do zdjęć, oraz albumów fotograficznych - ramki i albumy są dostępne wielu formatach.

 

 

 

Mamy nadzieję, że wszystkie potrzebne informacje znajdą Państwo na naszej stronie.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną


 

Home