Zdjęcia – propozycje przechowywania

Zdjęcia – propozycje przechowywania

6 czerwca 2021 Wyłączone przez admin

Zdjęcia – propozycje przechowywania
Wiele osób ma w swojej kolekcji różne zdjęcia. Nie tylko cyfrowe, ale też wersje papierowe. Jak je przechowywać? Przeczytaj, a poznasz sposoby i produkty.

Foldery na komputerze, dyskach wymiennych
Pomieszczą mnóstwo plików. Nie trzeba się ograniczać i usuwać plików. Dostępne są mniejsze i większe dyski wymienne niezajmujące wiele miejsca. Mają dużą pojemność, ale są małe. Na nich zapisywane są dane. Odczytać je można na komputerze, telewizorze.

Album na zdjęcia
Mają ładnie ozdobione okładki, a w środku można mieć piękne zdjęcia podzielona na kategorie w jednym albumie. Dobrym pomysłem są osobne albumy na zdjęcia tematyczne z podróży, miasta, inne. Każda kategoria zdjęć osobno. Wszystkie ładnie poukładane według daty i miejsca. Zmieści się w nich sporo fotografii.

Jakich błędów przy zdjęciach profilowych

Ramki na zdjęcia
Bardzo dobre rozwiązanie do domu i biura. Wszędzie tam, gdzie mogą wisieć na ścianie lub stać ramki na zdjęcia mające różne rozmiary. Fotografie mogą mieć mniejszy lub większy format. Do powieszenia na ścianie, postawienia gdzieś w domu.

Blogi, media społecznościowe, chmury
Pliki można mieć także opublikowane na portalach społecznościowych. Nie muszą być publiczne, a jeśli ktoś nie chce mieć tam profilu, to wykorzysta chmury dostępne w sieci.

Jak widać, jest sporo pomysłów na przechowywanie zdjęć. Każdy znajdzie coś dla siebie lub wykorzysta kilka sposobów.